Із серпня 1999 року мільйони українців стали учасниками лотереї Лото Забава. Серед них є особливі гравці, яким пощастило більше за інших, адже вони стали мільйонерами. Як у них це вийшло? Дуже просто! Вони почали з того, що купили білет і прочитали правила лотереї. Саме білет лотереї і є перепусткою до приголомшливого успіху.

Щоб стати учасником вже наступного тиражу Лото Забава, достатньо усього 20 грн — це навіть менше, ніж чашка кави. Однак саме вони можуть притягнути до вас перемогу та гроші.

Якщо ви вже зараз хочете стати мільйонером, то вам треба придбати лотерейний бланк Лото Забава одним із способів:

  1. В офіційних розповсюджувачів лотереї
  2. Онлайн на офіційному сайті.

Купити квиток можна на будь-який анонсований майбутній тираж, а кількість квитків обмежується лише вашим бажанням виграти.

Для покупки квитка онлайн потрібно реєструватися на офіційному сайті. Зручна покрокова інструкція та підказки протягом реєстрації роблять цю процедуру максимально простою і швидкою. Після реєстрації ви ввійдете в особистий кабінет, у якому й можна купувати білети на усі майбутні тиражі та переглядати статистику власних азартних досягнень.

Купити лотерейний білет Лото Забава та взяти участь у розіграші можуть тільки особи, які:

  • досягли 18-річного віку;
  • мають власний рахунок з грошима.

Поповнити баланс особистого рахунку можна різними способами, доступними онлайн і офлайн. Коли на рахунку є гроші, можна купувати білет. Для цього у спеціальній формі треба вказати номер тиражу, в якому плануєте взяти участь, та кількість білетів. Одночасно можна купити онлайн лише 10 бланків.

Усі білети, які ви придбали, відображаються в особистому кабінеті у зведеній таблиці. Кожен квиток, за бажанням, можна роздрукувати, щоб потім за ним отримати виграш.

Варто зауважити, що ціна бланка Лото Забава однакова для ставок в інтернеті та для покупки у точках розповсюдження лотереї. 20 грн — це мінімальна вартість. Кожен із куплених білетів може брати участь у розіграші «Велика гра», де шанси здобути виграш Лото Забава ще більші. Однак вартість такого квитка дорожча – 25 грн, і його потрібно зареєструвати. Якщо ви купили квиток у мережі, потрібно надіслати СМС на номер 330 із комбінацією з 8-ми цифр, яка вказана у білеті під ігровими полями. Цей номер є дійсним для всіх українських операторів мобільного зв’язку, послуга платна – 4 грн. Реєстрація обмежена за строками – її можна здійснити лише до 20:00 суботи. Для віртуальних білетів в інтернеті також обов’язковим є реєстрація на «Велика гра».

Перевірити результати тиражів Лото Забава можна у відповідному розділі.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *