Вам вдалося перевірити білет Лото Забава і результат дуже вдалий? Тепер залишається тільки забрати довгоочікуваний виграш. Виплати за номером білета проходять вже наступного дня після проведення тиражу. Щоб зробити це, необхідно обов’язково мати з собою виграшний бланк. Якщо вам одразу не вдалося забрати приз, ви можете це зробити протягом 180 днів після розіграшу.

Якщо ви втратили білет або пошкодили його так, що неможливо відновити, то, на жаль, забрати виграш ви не зможете. До таких пошкоджень належать хімічна та термічна обробка, розриви, пошкоджений штрихкод, затертий номер бланка тощо. Тому після покупки білета бережіть його до розіграшу, а потім ще до перевірки. Якщо ви переконаєтеся, що він виграшний, то зачекайте, поки ви не отримаєте свій приз.

Лото Забава: де і як отримати виграш

Для всіх виграшів у Лотозабава є градація за категоріями, тому залежно від виграної суми може змінюватися і місце її отримання.

Якщо придбали білет онлайн

Якщо ви придбали білет Лото-Забава онлайн, то сума до 10 тис. грн зараховується на ваш ігровий баланс автоматично, процедура займає до 24 години після розіграшу тиражу. Отримані кошти можна залишити для подальшого придбання білетів або вивести. Для виведення коштів з особистого рахунку Лото-Забава можна скористатися одним із 5 способів здійснення даної процедури. Докладнішу інформацію, як це зробити, а також рівні лімітів читайте тут.

Якщо сума виграшу дорівнює і вище за 10 тис. грн, у тому числі й мільйонні джекпоти, то виграш виплачується в регіональних представництвах МСЛ.  У такому випадку у службі підтримки порталу обов’язково потрібно замовити оригінал білета, щоб пред’явити його в регіональному представництві.

Якщо придбали білет офлайн

Якщо вам довелося купити квиток Лото-Забава у точці продажу, тоді для отримання виграшу потрібно звернутись:

  • У точці розповсюдження лотереї, каси уповноважених компаній або регіональних представництв МСЛ, якщо сума вашого виграшу до 3 тис. грн (включно). Точка продажу зможе виплатити вам виграш, якщо зазначена сума є у наявності.
  • У регіональні представництва МСЛ або офіси уповноважених компаній, якщо ви претендуєте на суму понад 3 тис. грн, включно з мільйонними джекпотами.
  • Якщо в точці продажу встановлено термінал, то гравець може отримати виграш Лото-Забава за квитком, купленим у будь-якому з міст України.

Зазначимо, що у всіх державних лотереях України під час отримання виграшу стягується податок, передбачений законодавством.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *