Щоб почати грати в Лото Забаву, необхідно купити лотерейний білет одним зі зручних для вас способів:

 • у пункті розповсюдження лотерей МСЛ;
 • на сайті msl.ua;
 • через мобільний додаток, який можна встановити з mobile.msl.ua;
 • за допомогою QR-коду:
  QR-код Лото Забава

Лотерейний бланк містить усю необхідну для учасника інформацію: номер білета, номер тиражу, дату розіграшу, 3 ігрові поля з числами, маккод + штрихшкод, дата та місце реєстрації. Білет обов’язково необхідно зберігати у непошкодженому стані до розіграшу та ще 180 днів після нього. Оскільки забрати виграш можна тільки за наявності цілого бланка, який не повинен бути розірваним, випраним, затертим або мати інші пошкодження.

ЛотоЗабава пропонує кілька розіграшів, щоб кожен учасник мав більше шансів виграти. Для цього під час тиражу проводиться 4 гри. Розглянемо детальніше правила кожної з них.

Велика гра

 1. Проводиться безпосередньо в студії під час ефіру о 9:00 на каналах YouTube, Facebook та на телеканалі АпострофTV.
 2. Кожен білет має по три ігрових поля по 25 клітинок, яких розміщено 23 числа з числового ряду від 1 до 75, та дві пільгові клітинки з підковами, які замінюють будь-яке виграшне число. Виграти може будь-яке поле.
 3. В процесі гри з лототрона випадають кульки з номерами, які потрібно закреслювати у своїх білетах. Щоб виграти, потрібно закреслити повністю горизонталь з 5 чисел. Від кількості закреслених горизонталей і залежатиме ваш виграш.

лото забава результат

 

 • 3 закреслені горизонталі без підковок в одному полі — 3 000 000 грн.
 • 3 закреслені горизонталі в одному ігровому полі з однією або двома підковами — 1 000 000 грн.

Парочка

Щоб зіграти в гру «Парочка», під час покупки лотерейного бланка необхідно замовити додаткові ігрові комбінації. Один бланк передбачає замовлення до 5 пар комбінацій.

 1. У прямому ефірі розіграшу з додаткового лототрона випадає 9 кульок.
 2. Далі виграш залежить від того, в якому саме місці піраміди співпали номери:
 Число на вершині однієї з пірамід розіграшу збіглося з одним із чисел, що випали з лототрона  6,22 грн
 Три числа в піраміді збіглися з виграшними та утворили будь-яку лінію з трьох чисел  100 грн
 Числа в піраміді збіглися з виграшними та утворили будь-який кут з п’яти чисел  7 500 грн
 Всі числа в піраміді збіглися з виграшними числами, ви виграли головний приз  300 000 грн

Багаті та відомі

Дає можливість стати гостем у студії під час розіграшу у прямому ефірі. Для цього необхідно під час покупки білета замовити на бланку комбінацію «Багаті та відомі», сплативши додатково 2 грн. Отриману комбінацію необхідно зареєструвати на сайті msl.ua та надіслати SMS з комбінацією на номер 330. У зворотньому СМС-повідомленні ви отримаєте порядковий номер вашої реєстрації в базі претендентів стати гостем.

Далі у прямому ефірі визначається порядковий номер першого гостя, який і отримує разом з 33 наступними по списку учасниками запрошення у студію. Ще 10 учасників є резервними. Кожен гість у студії гарантовано отримує 1000 грн. 25-й учасник гри обирається у мережі Facebook.

У цій грі беруть участь тільки присутні гості під час ефіру. Переможця визначає колесо та номер, на якому воно зупиниться. Фіналіст отримає 50 000 грн. Головний переможець також має шанс виграти 100 000 грн, або 250 000 грн, або 500 000 грн. Сусіди переможця зліва та справа отримують по 5 або 10 тисяч гривень. Усі інші, хто сидить у цьому ж ряду забирають по 2 тисячі.

 

Увага! Щоб не піддавати гостей небезпеці та через ускладнену логістику в країні на період воєнного стану проведення розіграшу «Багаті та щасливі» тимчасово призупинено.

Мані на дивані

Щоб взяти участь у цій грі, надішліть SMS зі словом «Забава» на номер 330 протягом тижня перед розіграшем, або зателефонуйте з мобільного на цей же номер або зі стаціонарного на номер 0 900 306 330. Вас зареєструють у базі учасників розіграшу. Реєстрація триває з 9:00 неділі до 20:00 суботи.

Під час прямого ефіру вам зателефонують ведучі програми «Лото Забава». Або можна самостійно телефонувати у студію під час ефіру на номер 330 або 0-900-306-330, коли ведучі оголосять прийом дзвінків.

Учасниками гри стають не тільки ті, хто дивиться розіграш у прямому ефірі, а ті, хто з якихось причин не зміг цього зробити. Щоб виграти, потрібно швидко відповісти на запитання ведучих. Якщо ви в цей момент знаходитесь перед екраном, ваш приз складає 5000 грн, якщо ні — ви виграєте 500 грн.

Однак можна збільшити шанси на перемогу, якщо ризикнути вгадати найважчу з трьох запропонованих ведучими кульок. Якщо ви виберете найважчу кульку (підтвердження на вагах), виграш збільшиться у 10 разів і ви отримаєте 50 000 грн. Якщо ви не вгадаєте, то виграш збільшиться лише удвічі.

 

Увага! Розіграш «Мані на дивані» також тимчасово призупинено на період воєнного стану в Україні.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *