Як перевірити білет Лото Забава

Білет «Лото Забава» — головна перепустка до виграшу у національній лотереї від МСЛ. Бланк містить усю необхідну інформацію про тираж та його результати. Тому щоб дізнатися про результати розіграшу, потрібно лиш перевірити білет. Це можна зробити кількома способами:

  1. Подивитися в прямому ефірі трансляцію яскравого шоу у неділю зранку по ТБ.
  2. Увімкнути трансляцію шоу на Ютуб-каналі представництва МСЛ.
  3. За телефоном гарячої лінії представництва МСЛ.
  4. У газеті «Азарт від МСЛ». Передплатний індекс газети 35225.
  5. У соціальних мережах компанії МСЛ.
  6. Знайти номер потрібного тиражу на нашому сайті й просто звірити числа у тиражній таблиці, або переглянути відео у повторі.

Перші два варіанти підходять тим, хто має багато вільного часу й не проти встати раненько у неділю. Третій — для любителів спілкуватися за телефоном та чекати, доки оператор звільниться. четвертий варіант потребує додаткових фінансових витрат. Але якщо вам не підходить жоден із вгаданих способів, а ви просто бажаєте у вихідний добре виспатися і не витрачати час на телефонні дзвінки, а гроші на передплату газети, то варто обрати останній спосіб перевірки. З правилами гри лотереї Лото Забава можна ознайомитися у спеціальному розділі нашого сайту. А для перевірки тиражу перейдіть на сторінку Тиражі Лото Забави.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *