Лотерея Супелото: як перевірити білет

«Суперлото» — популярна українська національная лотерея, яка всього за 15 гривень дає шанс виграти великий грошовий приз. Грати в лотерею дуже просто. За правилами розіграшу, учасники мають вгадати 6 номерів з 52.

Розіграші лотереї відбуваються двічі на тиждень: у середу та суботу. Ефір транслюється на телеканалі «Київ». Орієнтовно о 23:00 год запускається лототрон, з якого випадають виграшні кульки. На нашому сайті результати проведення тиражу з’являються одразу після розміщення підсумків на офіційному сайті.

Чому зручно перевірити білет Суперлото на порталі proverit-tirazh.com

Сайт proverit-tirazh.com — зручний сервіс перевірки українських лотерей онлайн. Не потрібно заходити на різні ресурси, які пропонують перевірити лотерейні бланки. Так ви тільки витратите купу часу. Краще скористатися зручним та надійним сервісом, який розміщує дані тільки з офіційного сайту. Якщо ви граєте у Лото Забаву, то перевірити білет останнього тиражу також можна на нашому сайті.

Якщо ви пропустили трансляцію ефіру по телевізору, знайдіть на нашому вебресурсі потрібний вам тираж Суперлото та перевірте свій білет кількома способами:

  • за виграшними номерами;
  • у запису відео тиражу.

Ми публікуємо виграшні номери та призові суми, які розділили між собою учасники. Ви можете займатися будь-якими своїми справами, поки йде трансляція ефіру, але все одно нічого важливого не пропустите. Адже на нашому сайті завжди знайдете офіційні результати усіх розіграшів. Перейдіть у розділ Тиражі Супер Лото, що перевірити білети.