Супер Лото пропонує досить прості та зрозумілі для кожного правила гри. Щоб стати переможцем тиражу та отримати джекпот, необхідно вгадати 6 номерів із 52. Якщо ви вгадаєте 2, 3, 4 або 5 номерів, то ви виграєте інші призи. Орієнтовна сума виграшу подана нижче.

суперлото виграші тиражів

Як правильно зробити ставку онлайн

На офіційному сайті лотереї unl.ua потрібно перейти у розділ Суперлото та знайти «Придбати білет». Після того, як ви відклали білет у кошик, можна робити ставку. Виберіть мінімум 6 чисел самостійно, або скористайтеся функцією АВТО вибір. Крім того, ви також можете вибрати кількість послідовних розіграшів, в яких братиме участь ваша комбінація. Для системної гри потрібно вказати 7, 8, 9, 10, 11 або 12 чисел. У такому випадку кількість комбінацій матиме від 7 до 924.

Після сплати білета на електронну скриньку ви отримаєте лист із бланком, який можна роздрукувати, а у випадку виграшу отримати за ним гроші. Картка матиме такий вигляд:

лотерейний бланк Суперлото - зразок

Зразок офіційного білета Суперлото від УНЛ

Грати у суперлото в офлайн-режимі

Лотерейний бланк Суперлото має 6 ігрових полів по 52 номери в кожному. Учасник має закреслити 6 номерів на одному або кількох полях, при чому для кожного з них можна обрати окрему комбінацію.Скільки ігрових комбінацій гратиме, залежить тільки від гравця. Якщо ви не хочете самостійно вибирати числа, скористайтеся функцією АВТО, і комп’ютер виконає за вас вашу роботу. Якщо ви зробили помилку, можна натиснути на цьому полі НІ, тоді це поле не братиме участі в грі.

Збільшити шанси на перемогу допоможе системна гра, в якій беруть участь 7, 8, 9, 10, 11 та 12 номерів.

Перейдіть у розділ «Перевірити білети Супер Лото», щоб дізнатися результати останнього розіграшу.

Грати можна скільки завгодно! Можна брати участь як в одному розіграші, так і у декількох послідовних. Вартість лотерейної картки залежатиме від кількості розіграшів.