Лото Забава - перевірити білетиВибирайте зручний варіант онлайн-перевірки білетів улюбленої лотереї Лотозабава на порталі proverit-tirazh.com. Наш ресурс пропонує звірити виграшні числа 1182 тиражу з тими, що вказані у вашому лотерейному бланку двома способами: за тиражною таблицею та у повторі відеотрансляції. Усього одна хвилина — і ви знаєте, чи стали ви мільйонером. У нас також можна перевірити й лотерейні білети 2215 тиражу Суперлото.

Улюблена лотерея, як завжди, дає шанс стати мільйонером кожному, хто придбав лотерейний бланк на 1182 тираж. Перемогти можна в одному з конкурсів: «Велика гра» та «Парочка». Правила кожної гри детально розписані у відповідному розділі. Ваше завдання — закреслити горизонталі. Якщо у ході розіграшу ви закреслили три горизонталі без підковок, вітаємо! Ви отримали джекпот у розмірі 3 000 000 грн.

Для участі у грі достатньо вірити у перемогу та мати 20 гривень на лотерейний бланк. Дивіться трансляції розіграшів у прямому ефірі щонеділі о 9:00 на каналі YouTube, Facebook представництва МСЛ та на телеканалі АпострофTV. Але якщо ви через певні причини не змогли подивитися прямий ефір, то можна перевірити бланк на нашому сайті та переглянути відеозапис тиражу на повторі.

«Велика гра»: перевірити білет Лото Забава

Закресліть у бланку такі номери:

*

Тиражна таблиця 1181 тиражу Лото Забави за 3 липня 2022 року

Категорія Виграш, грн. Кількість переможців
Джек-пот
3 лінії

з Horseshoe в 1 полі

2 горизонталі або хрест
горизонталь або діагональ 24.85

Цього разу виграв лотерейний бланк під №

Результати розіграшу «Парочка»

Виграшні кульки:

Будь-який кут з 5 7 500.00 грн
Будь-яка лінія з 3 100.00 грн
Верхня вершина 6.22 грн

Лото Забава: дивитися відеозапис 1182 тиражу

 

КомментарииДобавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *