Перевірити білети СуперлотоСупер Лото знову пропонує грошові призи своїм учасникам. Щоб мати шанс стати переможцем чергового тиражу української національної лотереї, необхідно всього 15 гривень та бажання перемогти. А дізнатися результати розіграшу пропонує наш вебпортал proverit-tirazh.com.

Якщо ви не знаєте, як грати у лотерею Суперлото, перейдіть у розділ Правила гри. А щоб перевірити білети 2261 тиражу Супер Лото за 7.12.2022, скористайтеся тиражною таблицею нижче, або подивіться відеозапис ефіру. Ви можете самостійно вгадати 6 номерів з 52 або довіритися функції АВТО вибору, яка за вас сформує ігрові числа, які братимуть участь у розіграші. Для мінімального виграшу достатньо вгадати лише 2 номери. Але якщо вам пощастить, ви станете власником джекпоту.

Результати тиражу можна дізнатися у середу, під час відеотрансляції на телеканалі «Київ», яка проходить о 23:00 год. Або ж просто займайтеся своїми справами, а потім зайдіть на наш сайт. Якщо ви за якихось причин пропустили трансляцію, не засмучуйтесь. Заходьте на наш портал та перевіряйте білети у будь-який зручний для вас час.

Супер Лото — виграшні номери 2261 тиражу

*

Тиражна таблиця Суперлото за 7.12.2022 року

Комбінація Переможців Виграш, грн
6 x 6
5 x 6
4 x 6
3 x 6
2 x 6

Оновлення статистики: о 23:05. Лототрон __, комплект кульок № __.

Усього виграно: ___ грн.

Кількість переможців:

Якщо ви також берете участь у 2262 тиражі Суперлото — перевіряйте білет за номером.

Відеозапис 2261 тиражу Суперлото: дивитися онлайн

*

 

КомментарииДобавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *